• Podsumowanie działań Świetlicy Środowiskowej

• Za nami kolejny rok działalności świetlicy,  utworzonej w ramach  projektu ,,Świetlica Środowiskowa w Złotej miejscem nauki i zabawy”.

Świetlica przez cały rok szkolny cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Działała w godzinach  12:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku.

Głównym celem jej działalności było zapewnienie opieki wychowawczej uczniom, a ponad to: stworzenie atmosfery spokoju i bezpieczeństwa, zapewnienie warunków do racjonalnego spędzania czasu wolnego, rozwijanie pasji, zainteresowań i uzdolnień, pomoc uczniom przejawiającym trudności w nauce i wsparcie funkcji opiekuńczo- wychowawczych rodziców.

Ulubioną przez dzieci formą organizacji czasu wolnego były: pikniki,  wycieczki i wyjazdy integracyjne dzieci i ich rodziców. Odbyły się 2 pikniki,  2 wycieczki do kina dla 60 dzieci , wyjazd na mecz dla 30 dzieci i ich rodziców oraz trzydniowa wycieczka dla 30 dzieci  do Trójmiasta, na Hel i do Malborka.

Wznowienie działalności świetlicy nastąpi wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023.

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z działalności świetlicy!

• Bardzo dobry wynik egzaminu ósmoklasistów !

• Nasi ósmoklasiści tegoroczny egzamin napisali bardzo dobrze. Ich średnia z poszczególnych części egzaminu jest wyższa niż średnia krajowa.

Gratulujemy naszym absolwentom osiągniętych wyników.

Kraj           Woj. Świętokrzyskie     Powiat  pińczowski          Złota

j. polski                          60%                    59%                               54%                            61%

matematyka                    57%                    57%                               56%                            67%

j. angielski                     67%                    65%                                59%                            68%