Strona główna

        • Podsumowanie programu „Mały Mistrz"
          • Podsumowanie programu „Mały Mistrz"

            W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klas I–III ZPO w Złotej z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w ogólnopolskim programie „Mały Mistrz”. Podczas zajęć rozwijali swoją sprawność fizyczną, doskonalili umiejętności ruchowe, uczyli się współpracy, zasad fair play oraz kształtowali zdrowe nawyki związane z aktywnością fizyczną.Program dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji, zachęcił do regularnego ruchu i pokazał, że aktywność fizyczna może być źródłem radości, dobrej zabawy i satysfakcji.Koordynatorami programu w ZPO w Złotej byli pan Marek Purchla oraz pani Monika Chmielarz, którzy czuwali nad jego realizacją i motywowali uczniów do aktywnego udziału w zajęciach.*Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom* potwierdzający udział w programie i zdobyte osiągnięcia.Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i życzymy kolejnych sportowych sukcesów! 🏅👏

          • Pożegnania nadszedł czas

            Czas leci nieubłaganie i te przedszkolaki, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - EDUKACJI SZKOLNEJ.

            25 czerwca dzieci z zerówki zaprezentowały się podczas uroczystości pożegnalnej z przedszkolem, na którą zostali zaproszeni wszyscy rodzice. Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego poloneza. Następnie przyszli absolwenci zaprezentowali program artystyczny. Był to taniec nowoczesny, piosenki i wiersze, które opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających na przyszłych uczniów. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor oraz prezenty od rodziców. Pani dyrektor podziękowała rodzicom za współpracę i zaangażowanie w działania przedszkola. Z kolei rodzice dziękowali za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację ich pociech.

        • ,,Z Brzechwą i Tuwimem przez przedszkolno /szkolny rok”
          • ,,Z Brzechwą i Tuwimem przez przedszkolno /szkolny rok”

            Zerówka zrealizowała program edukacyjny ,, Z Brzechw i Tuwimem przez przedszkolno/ szkolny rok”. Głównym założeniem projektu „ Z Brzechwą i Tuwimem przez przedszkolny /szkolny rok” było wprowadzenie dzieci w świat literatury dziecięcej, promowanie czytelnictwa, rozwijanie wszechstronnej stymulacji dzieci, poprzez połączenie wrażeń ruchowych, wzrokowych, słuchowych i dotykowych. Projekt był zgodny z zadaniami określonymi w Podstawie Programowej wychowania przedszkolnego. Na każdy miesiąc dzieci miały zadanie do wykonania. Wiersze Brzechwy i Tuwima takie jak: „ZOO’’, „Lokomotywa” czy „Abecadło!” angażowały całą grupę do twórczej interpretacji wierszy.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Herb Polski
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Sobota 27.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Kontakty

        • Nazwa szkoły
        • Zespół Placówek Oświatowych w Złotej
        • Telefon
        • 41-3561614
        • Adres szkoły
        • Zespół Placówek Oświatowych w Złotej
          ul. Parkowa 4
          28-425 Złota
          adres do e-Doręczeń:
          AE:PL-72696-86149-BRWUH-26
          Poland