• Klasa 1

• Instrukcja dla ucznia i rodzica

Proszę otworzyć link znajdujący się pod tekstem i zalogować się na poczcie z podanym loginem: zlotaszkola1@o2.pl i hasłem podanym przez wychowawcę. Otworzyć folder o nazwie przedmiotu, który chcemy realizować (Jeśli chcemy realizować ed. wczesnoszkolną , to otwieramy folder ed.wczesnoszkolna itp.) i rozpocząć pracę. Nauczyciele poszczególnych przedmiotów będą dostarczać materiały do poszczególnych folderów o nazwie przedmiotów.

Lekcje będą realizowane zgodnie z dotychczasowym planem lekcji. W czasie zajęć lekcyjnych nauczyciele odpowiednich przedmiotów będą dostępni na emailu klasowym. Godziny z wychowawcą przeznaczone są do indywidualnych konsultacji z uczniem i rodzicem.

Po zakończonej pracy proszę się wylogować z poczty - emaila klasowego.

Proszę nie zmieniać ustawień na emailu klasowym!!!

Jedynym administratorem strony jest Pani Dyrektor!

Link do zalogowania: