• Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

•

Uczniowski Klub Sportowy przy Zespole Placówek Oświatowych w Złotej patronuje integracji środowiska lokalnego, promocji aktywnego spędzania czasu wolnego w gronie rodzinnym, jako alternatywy dla wszelkiego rodzaju uzależnień. W myśl tej idei 22 marca 2014 roku zorganizowano w Hali Sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego.

"Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego" zorganizowany został już po raz kolejny, a przeznaczony jest on dla wszystkich mieszkańców gminy, którzy chcą sprawdzić swoje tenisowe możliwości.
          W tym roku celem turnieju było zwiększenie zainteresowania społeczności lokalnej akcją „Ćwiczyć każdy może” w ramach „Szkoły w ruchu”, popularyzacja tenisa stołowego, pokoleniowa integracja mieszkańców gminy oraz propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Rodziny wykazały duże zainteresowanie sportową imprezą. Dzięki doskonałemu przygotowaniu hali sportowej przez organizatorów turnieju i wyposażeniu zawodów w zestawy stołów do gry w tenisa stołowego można było sprawnie i profesjonalnie przeprowadzić rozgrywki. Do sportowej rywalizacji zgłosiło się wielu uczestników: uczniów i ich rodziców i bliskich, którzy wzięli udział w zawodach sportowych w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa oraz gimnazja. Na mecz składały się gra indywidualna „rodzic kontra rodzic” oraz „dziecko kontra dziecko” a także gra deblowa.

Organizacją imprezy zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Placówek Oświatowych w Złotej.

Nagrody, okazałe puchary  ufundowane z Rady Rodziców, wręczyli zwycięzcom Pani Dyrektor Mariola Warzecha i p. Marek Purchla, opiekun hali i zarazem nauczyciel wychowania fizycznego.

Link do galerii: