• Spartakiada Gimnazjalna

• To już czwarta edycja  Spartakiady Gimnazjalnej, która miała charakter imprezy sportowo -rekreacyjnej obejmującej konkurencje sportowe i towarzyski mecz gimnazjaliści kontra nauczyciele. W tym roku organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego. Uroczystego otwarcia imprezy dokonała p. Dyrektor Mariola Warzecha oraz Wójt Gminy w Złotej p. Tadeusz Sułek, który również spróbował swych sił w konkurencji rzutów do kosza.

Każda klasa gimnazjalna wybrała najlepszy w poszczególnych dyscyplinach skład. W tym roku po raz pierwszy do rywalizacji z gimnazjalistami stanęła 5-osobowa drużyna nauczycieli w składzie: Agnieszka Bystrzanowska, Jolanta Grzywna, Robert Siemieniec, Marek Purchla oraz Adrian Oziębłowski.

Uczestnicy w zmaganiach  sportowych zacięcie rywalizowali w poszczególnych dyscyplinach : koszykówka, siatkówka, piłka ręczna,  piłka halowa i skakanka. Zespół piłki nożnej halowej reprezentowali uczniowie w składzie: Sebastian Mucha, Paweł Marciszewski, Adrian Nowak, Dawid Mider,Grzegorz Doroz, Mariusz Deszcz, Michał Borzęcki.                           Nauczycieli reprezentowali: Robert Siemieniec, Marek Purchla, ks. Jacek Miernik, Paweł Bochniak, Przemysław Płatek, Adrian Oziębłowski oraz sekretarz gminy Ireneusz Gołuszka.

W klasyfikacji końcowej najskuteczniejszą okazała się drużyna nauczycieli, natomiast mecz zakończono wynikiem 7:7. Gratulujemy.

Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali wychowawcy klas.

W ramach akcji najbardziej aktywni sportowo uczniowie oraz goście otrzymali koszulki od sponsora p. Roberta Jagodzińskiego, właściciela firmy ROSTAL.

Link do galerii: